Imprezy animowane dla szkoły

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁJEM
Dzieci odwiedzi Św. Mikołaj i Śnieżynka. W programie krótkie zabawy i animacje oraz rozdanie prezentów. To sprawdzony sposób naszych animacji – zarówno w placówkach edukacyjnych, firmach, jak i w domach prywatnych. Uwaga! Warto duuuuużo wcześniej się umówić. Jesteśmy rozchwytywani.
Cena: pierwsza rozpoczęta godzina 150 zł, druga rozpoczęta godzina: 100 zł, trzecia i kolejne: 50 zł
Czas i miejsce: do uzgodnienia

DOOKOŁA ŚWIATA
Dzieci zaczarowanym pociągiem przeniosą się w cztery krańce świata, gdzie w pląsach i zabawach będą poznawać takie kraje, jak: Niemcy, Hiszpania, Włochy, Polska, Rosja, RPA, Chiny… i wiele, wiele innych. W pełną przygód podróż przeniesie dzieci Angielski dżentelmen, Fileas Fogg oraz Goście z Innych Krajów. Oprócz naprawdę dobrej zabawy dzieci (zupełnie niepostrzeżenie dla nich samych) będą uczyć się szacunku do innych kultur oraz.. geografii.
Cena: od 350 zł

NA PIRACKIM STATKU
Dzieci zostaną zaproszone przez Pirata na jego statek, gdzie będą poznawały tajniki morskiego życia – dowiedzą się, jakie są ulubione zabawy marynarzy oraz jak poradzić sobie na bezludnej wyspie. Oczywiście wszystko to wśród muzyki, tańców i swawoli, jak przystało prawdziwym piratom.
Cena: od 350 zł

W KRAINIE BAŚNI I BAJKI
Dzieci za pomocą magicznego pyłu zostaną przeniesione do Akademii Pana Kleksa, która mieści się.. na wyspach Bergamutach.  Tam właśnie, „za siedmioma górami, za siedmioma lasami” żyją postacie z bajek w świecie, gdzie dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje ukarane. W tą niezwykłą przygodę zabierze je sam Pan Kleks, który wraz ze swoimi przyjaciółmi zapozna dzieci z mieszkańcami bajkowej krainy. A wszystko to w rytm skocznej muzyki i tysiąca i jednej zabaw.
Cena: od 350 zł

KOSMICZNA PRZYGODA
Dzieci wyruszą w kosmiczną podróż, gdzie doświadczą działania grawitacji, odbędą wycieczki w czasie mierzone w latach świetlnych, a także odkryją zupełnie nową planetę i poznają zwyczaje i obyczaje jej mieszkańców. Nie obędzie się bez skocznej muzyki, serwowanej przez tajemniczego DJ.
Cena: od 350 zł

ŚWIĘTO JESIENI
Dzieci zostaną zaproszone na prawdziwą ucztę – kasztany, żołędzie, szyszki, kolorowe liście, kamienie, ziemniaki, zabawy dawne i zapomniane oraz nasi animatorzy prowadzący imprezę w oryginalnych, nadbużańskich strojach wiejskich z początku XX wieku. Idealne na pożegnanie lata.
Cena: od 350 zł

BAL U MARCHEWKI – JEDZ KOLOROWO!
Impreza wspomaga program nauczania przedszkola i szkoły w zakresie edukacji zdrowotnej. Prowadzący – Marchewka i Kot poprzez wspólne zabawy i skoczną muzykę zachęcają dzieci do spożywania warzyw i owoców oraz picia mleka na co dzień. Impreza może być zorganizowana np. jako spotkanie międzypokoleniowe.
Cena: od 350 zł

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
Dzieci poznają historię igrzysk olimpijskich i – w roli reprezentantów różnych krajów – wezmą udział w prawdziwej olimpiadzie! Strzelectwo, łucznictwo, hokej na trawie, a nawet przeciąganie liny – to wszystko w atmosferze zabawy, zasad fair play i zdrowej rywalizacji. Idealne na pierwszy dzień wiosny, dzień zdrowia, sportu lub tak po prostu.
Cena: od 350 zł

W RYTMIE DISCO!
Kolorowe światła, szalony Dj, znane i lubiane przeboje to gwarancja świetnej zabawy dla dużych i małych! Impreza bardzo elastyczna, pasuje do każdego wieku i liczebności grupy. Pobawmy się razem i „dajmy czadu” w rytmie disco!
Cena: od 350 zł

WYMYŚL TY
Jesteśmy kreatywnym i bardzo pomysłowym Zespołem. Czekamy na Zlecenia Inne niż Wyżej Wymienione. Zadzwoń do nas i opowiedz o tym, czego potrzebujesz.

Wartości i myśl pedagogiczna

 • podstawą budowania zdrowej tożsamości człowieka jest świadomość i akceptacja siebie
 • z tego, co dzisiaj przekażemy dziecku, ono zbuduje swój świat jutro
 • fundament uczenia się to łączenie wiedzy, doświadczania i własnej twórczości dziecka
 • główną aktywnością dziecka do 12 roku życia, obok nauki i pracy jest zabawa – dlatego to ona stanowi nieodzowny element naszych działań edukacyjnych
 • samodzielność i możliwość wyboru to wymiary piękna prac dzieci
 • celem jest rozwój małego człowieka na płaszczyźnie fizycznej (mała motoryka), psychicznej (procesy poznawcze), społecznej (grupa) i duchowej (wartości)

Jak zamówić lekcję animację?

 1. Zadzwoń do naszego biura i ustal tematykę oraz termin animacji
 2. Wypełnij kwestionariusz zgłoszeniowy i prześlij go na adres:
  oferta@rozwinskrzydla.org
 3. Czekaj na potwierdzenie realizacji zamówienia

Zasady realizacji zamówień

 1. Animacja jest realizowana przez przeszkolony Zespół Animatorów i Wychowawców pod merytoryczną opieką Anny Malec.
 2. Czas trwania animacji określany jest indywidualnie w chwili przyjmowania zamówienia.
 3. Animatorzy nie posiadają uprawnień do negocjacji cen.
 4. Zapewniamy wszystkie materiały do realizacji animacji oraz sprzęt nagłaśniający.
 5. W przypadku animacji realizowanych poza Miastem Lublin do ceny doliczamy 0,84 zł/kilometr.
 6. Zachęcamy do konsultowania programu animacji w celu dostosowania zajęć do potrzeb i możliwości grupy.